چهارپایه های چوبی در دکوراسیون داخلی

فروش حصیر و کپو و صنایع دستی حصیری
تیر 9, 1396
دعوت به همکاری در شیراز
تیر 18, 1396

امروزه با توجه به محدود شدن فضاهای زندگی و محیط های کار تلاش میشود از مبلمانی استفاده شود که علاوه بر ظاهر جذاب و مدرن کاربرد متعددی داشته باشد.چهارپایه ها یا STOOL هم در این دسته بندی مبلمان جای دارد و  علاوه بر اینکه میتوان استفاده های متنوعی از آن کرد،فضای بسیار کمی هم اشغال میکندخصوصا آن دسته از چهارپایه هایی که روی هم قفل میشود و باعث میشود تعدادی چهارپایه در فضای بسیار کم جاگیر شود.

 

STOOL یا چهارپایه های چوبی در دکوراسیون داخلی یکی از جدیدترین فرم مبلمانها برای نشستن است و شباهت زیادی به صندلی دارد.


چهارپایه برای نشستن یک نفر میباشد با این تفاوت که دسته یا پشتی ندارد که همین تفاوت باعث سبکتر شدن و قابل استفاده در بسیاری از فضاهاست. چهارپایه یا استول STOOL یک مفهوم هست . ممکن است 3،4،5 پایه داشته باشد. یک STOOL استول میتواند کاربرد های متنوعی داشته باشد ممکن است گل میز_کرسی برای نشست باشد یا زیرگلدانی_میز کنار مبل. پس هم بعنوان انواع میز و هم بعنوان انواع کرسی برای نشستن کاربرد دارد.

چهارپایه Stool ، کارایی بالا وظیفه پذیرایی و مدیریت فضا در مهمانی های کوچک خانگی را انجام می دهند . امروزه در دکوراسیون های معاصر و مدرن چهارپایه ها نقش بسیار مهمی بازی می کنند . تنوع رنگ و متریال و مصالح سازنده این چهارپایه ها را به عنوان بخش مهمی از دکوراسیون داخلی تبدیل کرده است.

فروشگاه آنلاین ایران دکو افتخار دارد که با مجموعه ای از چهارپایه های مدرن و معاصر از خلاقانه ترین طراحان و گروه های ساخت و اجرای ایران به مشتریان خدمت رسانی کند .

تهیه شده در تحریریه ایران دکو

 

آخرین محصولات ، چهارپایه ، کرسی گل میز و میزهای کوتاه کنار

 

مهسا زارع
مهسا زارع
مدیر فروش ایران دکو

پاسخی بگذارید