درباره ما

گروه ایران دکو اولین بار در 1388 با هدف فروش محصولات دکوراسیون تزئینات و مبلمان های فضای داخلی شروع به فعالیت نمود . در این 5 سال تا 1395 چند بار وب سایت ایران دکو راه اندازی و تعطیل شد اما امسال 1395 با تیمی قوی و عزمی پایدار دوباره وب سایت را راه اندازی کردیم و امیدوارم به بهترین وب سایت فروشگ محصولات دکوراسیون داخلی در ایران تبدیل شویم .

ما در ایران دکو کلیه محصولات و اکسسوری های مورد نیاز چیدمان و تزئین فضاهای داخلی و دکوراسیون را در اختیار شما قرار خواهیم داد . محصولاتی از قبلی تابلوهای نقاشی دکوراتیو و هنری ، کوسن ، مجسمه ، جاشمعی ، ساعت ، رومیزی و رانر ، مبلمان و میز و صندلی و سایر محصولات مرتبط بخشی از محصولات ما خواهند بود .

ما در ایران دکو سعی بر این داریم با تکیه بر روی محصولات و تولیدات باکیفیت ایرانی از محصولات گران خارجی فاصله گرفته و سهم بیشتری از بازار دکوراسیون داخلی ایرانی داشته باشیم .

مدیریت ایران دکو : علی بهروزی

حمل و نقل رایگان

در خرید های بیشتر از 200000تومان رایگان دریافت کنید .

در خرج کردن پولتان صرفه جویی کنید .

ما با بهترین قیمت محصولات را ارائه می دهیم .

خدمات پس از فروش

دسته زیادی از محصولات ایران دکو دارای خدمات پس از فروش و گارنتی هستند .

گپ دوستانه

ما در ایران دکو محصولاتی را که برای فضاهای خود می پسندیم را عرضه می کنیم . قطعا تک تک محصولات عرضه شده در سایت در خانه و محل کار ما به عنوان محصولاتی برای استفاده روزمره وجود دارد . پس آنچه برای خود می پسندیدم برای شما هم در فروشگاه عرضه می کنیم .

امید داریم شما هم دوست داشته باشید .

با ما همراه باشید .

تماس با ما
دفتر مرکزی ما : شیراز ، خیابان زند ، ابتدای 20 متری سینما سعدی ، ساختمان دنا ، طبقه اول

پشتیبانی خرید 09392317755 , 07132317755