برند

استودیو طراحی چهار

استودیو طراحی چهار 4DESIGNSTUDIO در سال 1385 در شهر زیبای شیراز آغاز به فعالیت کرد . بین سالهای 85 تا 95 به مدت 10 سال با طراحی و اجرای پروژه های دکوراسیون داخلی پروژه های متعدد یرا اجرا کردند . از سال 1396 با تغییر رویکرد از پروژه به محصول آغاز به طراحی و تولید مبلمان و محصولات دکوراسیون داخلی نمودند . 

مشاهده همه محصولات استودیو چهار در فروشگاه ایران دکو

 • گلدان بتن سبک دکوراتیو

  27,000 تومان

  گلدان های مدرن و جدید بتن سبک که همنشینی خاص و جالبی از ظرافت گیاه و طبیعت در کنار سختی و سلب بودن بتن دارد و این همنشینی بسیار جذاب است.

  این گلدان قابل استفاده برای گیاهان کوچک مانند کاکتوس و… هستند و به راحتی میتوان گیاه را آبیاری کرد،در برابر شرایط محیطی بسیار مقاوم هستند.

   

 • قرابه شیشه ای کوچک کج

  28,500 تومان

  قرابه یا بطری شیشه ای دست ساز هنر آبگینه ایرانی می باشد . قرابه ها با ظاهر هنری و جذاب شیشه ای ظروف شیشه ای کاربردی و جذاب در دکوراسیون داخلی می باشد و می تواند تکمیل کننده دکور نشیمن یا یک دفتر کار باشد .

  قرابه و بطری و سایر محصولات شیشه ای در کارگاه مهرگل تولید و در فروشگاه اینترنتی ایران دکو به فروش می رسد .

 • آباژور رومیزی دیسک

  185,000 تومان 165,000 تومان

  آباژور رومیزی دیسک  یک آباژور زیبا ، ساده و مدرن با قیمت مناسب می باشد که قابل استفاده از اتاق کودک تا دفتر یک مدیر یا اتاق مطالعه می باشد . آباژور دیسک با توجه به ابعاد کوچک در روی میز مطالعه یا پاتختی قابل استفاده می باشد .

  آباژور رومیزی زفو ZEFOO یک محصول بازطراحی و تکمیل شده توسط استودیو چهار 4STUDIO می باشد که در فروشگاه اینترنتی ایران دکو به فروش می رسد .

 • سبد ارگانیک بافت گیاهی متوسط

  13,500 تومان

  سبدهای ارگانیک حس ناب طبیعت را به فضاهای زندگی انتقال میدهند.

  سبد های گیاهی که از گیاهان آبی کنار رودخانه ها تهیه شدند،یکی از صنایع دستی های ارگانیک و بسیار مقاوم در برابر ضربه و آب هستند.

  از این سبدها برای کاربری های متفاوتی هم در آشپزخانه(شستن میوه یا هر ماده غذایی و نگهدارنده آن) و هم در نشیمن،سالن ناهارخوری و… بعنوان ظروف دکوراتیو قابل استفاده میباشند.

فاطمه هاشمی FATEME HASHEMI

فاطمه هاشمی با 15 سال سابقه حرفه ای در نقاشی یکی از نقاشان موفق در عرصه هنر مدرن و معاصر ایران می باشد . فاطمه هاشمی با خلق نقاشی و آثار هنری مدرن و معاصر رنگ و فرم و خطوط زیبایی را در تکمیل دکوراسیون داخلی فضا ایجاد می کند .

مشاهده همه محصولات فاطمه هاشمی در فروشگاه ایران دکو

نورا دیزاین NORA Design

نورا بوشهریان فارغ التحصیل رشته معماری و فعال در زمینه طراحی مبلمان ، اکسسوری و ملزومات دکوراسیون و طراحی داخلی می باشد . برند نورا دیزاین NORA Design محصولات نورا بوشهریان می باشد که اولین سری آنها در سال 1396 در فر وشگاه ایران دکو عرضه شد .

مشاهده همه محصولات نورا دیزاین در فروشگاه ایران دکو

 • چهارپایه و میز چوبی روکا

  385,000 تومان

  روکا Roka چهارپایه ، میز و نشیمنگاه چند کار بوده که به عنوان چهارپایه ای برای نشستن , گل میز و عسلی برای پذیرایی در فضای نشیمن و کنار مبلمان و یا بعنوان زیرگلدانی و استند گل برای سامان بخشیدن و افزایش زیبایی گل و گلدان در هر قسمت از فضا یا در فضای اتاق خواب به عنوان استند آباژور یا یک پاتختی ساده می توان استفاده کرد.
  روکا برگرفته از یک طراحی از قبل ساخته شده بوده که دوباره توسط نورا بوشهریان با برند NORAdesign بازطراحی و ساخته شده و در فروشگاه اینترنتی ایران دکو به فروش میرسد .

ارسال نظر

نمایش نام

ایمیل

عنوان

پیام