برند

استودیو طراحی چهار

استودیو طراحی چهار 4DESIGNSTUDIO در سال 1385 در شهر زیبای شیراز آغاز به فعالیت کرد . بین سالهای 85 تا 95 به مدت 10 سال با طراحی و اجرای پروژه های دکوراسیون داخلی پروژه های متعدد یرا اجرا کردند . از سال 1396 با تغییر رویکرد از پروژه به محصول آغاز به طراحی و تولید مبلمان و محصولات دکوراسیون داخلی نمودند . 

مشاهده همه محصولات استودیو چهار در فروشگاه ایران دکو

فاطمه هاشمی FATEME HASHEMI

فاطمه هاشمی با 15 سال سابقه حرفه ای در نقاشی یکی از نقاشان موفق در عرصه هنر مدرن و معاصر ایران می باشد . فاطمه هاشمی با خلق نقاشی و آثار هنری مدرن و معاصر رنگ و فرم و خطوط زیبایی را در تکمیل دکوراسیون داخلی فضا ایجاد می کند .

مشاهده همه محصولات فاطمه هاشمی در فروشگاه ایران دکو

نورا دیزاین NORA Design

نورا بوشهریان فارغ التحصیل رشته معماری و فعال در زمینه طراحی مبلمان ، اکسسوری و ملزومات دکوراسیون و طراحی داخلی می باشد . برند نورا دیزاین NORA Design محصولات نورا بوشهریان می باشد که اولین سری آنها در سال 1396 در فر وشگاه ایران دکو عرضه شد .

مشاهده همه محصولات نورا دیزاین در فروشگاه ایران دکو

  • چهارپایه و میز چوبی روکا راش

    365,000 تومان 315,000 تومان

    روکا Roka چهارپایه ، میز و نشیمنگاه چند کار بوده که به عنوان چهارپایه ای برای نشستن , گل میز و عسلی برای پذیرایی در فضای نشیمن و کنار مبلمان و یا بعنوان زیرگلدانی و استند گل برای سامان بخشیدن و افزایش زیبایی گل و گلدان در هر قسمت از فضا یا در فضای اتاق خواب به عنوان استند آباژور یا یک پاتختی ساده می توان استفاده کرد.
    روکا برگرفته از یک طراحی از قبل ساخته شده بوده که دوباره توسط نورا بوشهریان با برند NORAdesign بازطراحی و ساخته شده و در فروشگاه اینترنتی ایران دکو به فروش میرسد .

ارسال نظر

نمایش نام

ایمیل

عنوان

پیام