Vestibulum brand molestie dolor
[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”4191″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_empty_space height=”20px”][vc_text_separator title=”استودیو طراحی چهار” border_width=”7″][vc_column_text]استودیو طراحی چهار 4DESIGNSTUDIO در سال 1385 در شهر زیبای شیراز آغاز به فعالیت کرد . بین سالهای 85 تا 95 به مدت 10 سال با طراحی و اجرای پروژه های دکوراسیون داخلی پروژه های متعدد یرا اجرا کردند . از سال 1396 با تغییر رویکرد از پروژه به محصول آغاز به طراحی و تولید مبلمان و محصولات دکوراسیون داخلی نمودند . 

مشاهده همه محصولات استودیو چهار در فروشگاه ایران دکو[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”20px”][vc_text_separator title=”فاطمه هاشمی FATEME HASHEMI” border_width=”7″][vc_column_text]فاطمه هاشمی با 15 سال سابقه حرفه ای در نقاشی یکی از نقاشان موفق در عرصه هنر مدرن و معاصر ایران می باشد . فاطمه هاشمی با خلق نقاشی و آثار هنری مدرن و معاصر رنگ و فرم و خطوط زیبایی را در تکمیل دکوراسیون داخلی فضا ایجاد می کند .

مشاهده همه محصولات فاطمه هاشمی در فروشگاه ایران دکو[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”20px”][vc_text_separator title=”نورا دیزاین NORA Design” border_width=”7″][vc_column_text]نورا بوشهریان فارغ التحصیل رشته معماری و فعال در زمینه طراحی مبلمان ، اکسسوری و ملزومات دکوراسیون و طراحی داخلی می باشد . برند نورا دیزاین NORA Design محصولات نورا بوشهریان می باشد که اولین سری آنها در سال 1396 در فر وشگاه ایران دکو عرضه شد .

مشاهده همه محصولات نورا دیزاین در فروشگاه ایران دکو

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]