روکا چهارپایه جذاب و چندکاره

کوسن در دکوراسیون داخلی Cushion in Decoration
خرداد 21, 1396
انواع چوب در دکوراسیون و مبلمان
تیر 4, 1396
روکا چهارپایه جذاب و چندکاره

روکا چهارپایه چندکاره و جذابی ,که در سبک مینیمال طراحی شده است و علاوه بر ظاهری ساده بسیار جذاب و کارا است.امروزه با توجه به محدود شدن فضاهای زندگی و محیط های کار تلاش میشود از مبلمانی استفاده شود که علاوه بر ظاهر جذاب و مدرن کاربرد متعددی داشته باشد. چهارپایه ROKA هم از این قاعده مستثنی نیست و علاوه بر اینکه میتوان استفاده های متنوعی از آن کرد،فضای بسیار کمی هم اشغال میکندخصوصا این مزیت که چهارپایه ها مانند پازل روی هم قفل میشود و باعث میشود تعدادی چهارپایه در فضای بسیار کم جاگیر شود.

روی هم قرارگرفتن

از مزیت های جالب و خاص روکا چهارپایه Roka قابل استفاده برای آپارتمان های کوچک امروزی است زیرا میتوان با داشتن فضایی حدودا 1.60 مترمربع چندین چهارپایه ROKA را روی هم قرار داد.این چهارپایه ها مانند پازل در هم قفل میشود.از مزیت های Roka چند کاره بودن آن است که میتوان بعنوان:چهارپایه, گل میز و عسلی در کنار فضای نشیمن,کنار مبلمان و یا بعنوان زیرگلدانی استفاده کرد.
زیرگلدانی ها علاوه بر اینکه نگهدارنده گلدان ها هستند,باعث سامان بخشیدن و زیباتر جلوه دادن فضاهای داخلی می شوند.

STOOL یا چهارپایه یک مفهوم هست . ممکن است هر میز 3 یا 4 یا 5 پایه داشته باشد. یک استول STOOL میتواند کاربرد های متنوعی داشته باشد ممکن است گل میز یا کرسی برای نشستن باشد یازیرگلدانی و میز کنار مبل . پس هم بعنوان انواع میز و هم بعنوان انواع کرسی برای نشستن کاربرد دارد.

روکا چهارپایه ای ایست که توسط طراح خارجی آقای Dowel jones طراحی و ساخته شده است.ما در استودیو4 این میز کوتاه را بررسی و بازطراحی(Redisign) نموده و تمام دتایل های ساخت را طراحی کردیم.

این محصول را شما میتوانید از فروشگاه ایران دکو خریداری نموده. چهارپایه های روکا از چوب طبیعی راش یا روسی هستند.

 

تهیه شده در تحریریه ایران دکو

مهسا زارع
مهسا زارع
مدیر فروش ایران دکو

پاسخی بگذارید